Youtube'da İzlenme Ve Kazanç Arttırma Yöntemleri (Kanıtlanmıştır)

youtube kazanç arttırma
Youtube izlenme ve kazanç arttırma

Bu anlatıcağım yöntem kesinlikle denenmiş ve kanıtlanmış bir yöntemdir, uzun süredir youtube'da video çekiyorum, kazanç arttırma ile ilgili bir çok deneme yaptım bu denemelerin içinde en verimlisi tabiki reklam vermek oldu eğer belli sayıda bir videonuz varsa kanalınızın reklamını yapabilirsiniz

Tabi bu reklam Adsense ve Facebook'ta reklam vermek değildir ben Bionluk sitesinde reklam veriyorum bir çok reklam veren kişi mevcut her türlü paltformda reklam veriyorlar örnek vermek gerekirse facebook grupları,site reklamları,seo çalışması,forumlarda tanıtım,backlink hizmeti gibi bir çok yerde reklam veren kişiler var.  

Nerdey'se hepsini denemişimdir çünkü her platformda farklı insanlar olabiliyor bu yüzden her yere reklam vermeye çalışıyorum. bu yöntemlerde kalıcı sonuçlar almak istiyorsanız uzun süre denemeniz gerekiyor mesela ben ayda 200 tl reklam harcaması yapıyorum tabi bazen ara verebiliyorum, ama son 3 ay 200 tl reklam harcaması yaptım ve sonucu aşağıda görebiliyorsunuz.. 

Kazanç artışı net bir şekilde gözüküyor.

400 tl olan reklam gelirim 3 ayda 1200 tl oldu  devam edersem dahada artıcaktır, tabi burda dikkat etmeniz gereken düzenli olarak video çekmeye devam etmeniz gerekiyor eğer düzenli video atmıyorsanız pek fazla etkisi olmaz çünkü videolarınızı izleyen kişiler kanalın güncel olup olmamasına bakıyor bide Youtube düzenli video attığınızda sizin reklamınızı'da yapıyor bununda etkisi var.

Peki bionlukta nasıl reklam veriyorum öncelikle siteye üye oluyorsunuz giriş yaptığınızda İnternet reklamcılığı diye bir bölüm var ordan istediğiniz reklam türünü seçebilirsiniz..

Bionluk reklam verme


 Youtube'da yayın yapan kanallara bile reklam verebiliyorsunuz bu reklam verenlerin bazıları gerçekten çok ucuz fiyata reklam veriyor tabi yüksek ücret veren herzaman iyi reklam verir gibi düşünmeyin kesinlikle böle bişey yoktur bakın ben burda ücretsiz olarak bir yazı yazıyorum ve kanıtlarıda gösterdim size yani ücretin yüksek olmasına fazla dikkat etmeyin udemy'de bile bir çok ders veren kişi var çoğu benim youtube'da bedava çektiğim dersler kadar bile kaliteli değil sitede bir çok reklam veren kişi var kendiniz seçip reklamı vericekseniz..

Sadece Youtube kanalınız değil isterseniz sitenizinde reklamını verebilirsiniz, Youtube kanalınız için bir site açmanızı tavsiye ederim. çünkü Google aramlarındanda trafik çekebilirsiniz farklı platformlarda kanalınızın reklamını yapın facebookta'da çektiğiniz videoları paylaşın benim diceklerim bukadardı umarım yardımcı olmuşumdur bize destek olmak için bu yazımızı facebook'ta paylaşabilirsiniz..

Bununla ilgili kanalımda video'da çekmiştim aşağıdan izleyebilirsiniz..
https://www.youtube.com/watch?v=4y1s3nUIBrk


Yorumlar

Yorum Gönder

Popular

Smf Forum Kurulumu En Guncel Surumu

Honeygain Sitesinden ilk Paramı Çektim (İnternetten Para Kazanma) Detaylar İçerde