Wordpress Basit Blog Temaları (Ücretsiz)

Wordpress blog temaları


Wordpress Sade Blog Temaları

WordPress kullanımı en kolay blog sitelerinden birisidir. içinde ücretsiz dağıtılan bir çok tema var, ama çoğuda kullanışsız. bende sizin için araştırdım ve bir kaç tane güzel tema buldum. size isimlerini vereceğim bu temaları, temalar bölümünden aratarak direk kurabilirsiniz indirme linkine gerek yoktur. sadece isimlerini ve demo linklerini vericem..


1. Bloggist

Sade ve kullanışlı bir blog temasıdır üst kısmına büyük resim koyabilirsiniz. 3 tanede özel alan yeri mevcuttur. demosuna burdan bakabilirsiniz..


bloggist
bloggist

2. Aeroblog

Özellikle yazıları okunaklı bir Blog teması bu temayı kendimde kullanıyorum. eklediğiniz makaleler büyük ve okunaklı gözükür. Demosuna bu linkten bakabilirsiniz..

wordpress tema ücretsiz
Aeroblog

3.  Placid

Farklı bir yazı sitili olan blog teması genelde görünüşleri hepsi ayndıır. demosuna bu linkten ulaşabilirsiniz..

placid
PLACID wordpress tema

4. Clean Bloggist

Yine aynı görünüme sahip bir tema sadece yazıları değişik nedense temalarda yazılar kötü olabiliyor. yada bana öle geliyor. demosuna bu linkten ulaşabilirsiniz..

clean bloggist
clean bloggist teması wordpress

5. TechEngage

Makale bölümü geniş olan bir blog teması, sayfayı yenileyince sidebar (yan menu) kısmı efekli bir şekilde geliyor. TechEngage  temasının demo adresine bu linkten ulaşabilirsiniz..

wordpress tema
TechEngage

6. Simple Days Plus

Makaleleri tam ekran gösteren bir tema yani ekranın tamamını kaplıyor. güzel bir temadır tek sıkıntısı yazıları, ilerde wordpress yazı sitilini değiştirmek ile ilgili bir ders hazırlamayı düşünüyorum. temalar güzelde yazıları nedense kötü gibi duruyor. demosuna bu linkten ulaşabilirsiniz..

wordpress simple days plus teması


Burdaki temaları wordpress.org sitesinden arama yaparak da bulabilirsiniz. bunları düzenlemekte kolaydır yakında wordpress tema yapımı ve düzenlemeyle ilgilide video çekmeyi düşünüyorum 

sormak istediğiniz sorular varsa bu yazının altında yorum olarak yazabilirsiniz. herkese iyi çalışmalar..


Bizi Youtube kanalımızdan da takip edebilirsiniz : Kolay Video Dersleri
Yorumlar

Popular

Smf Forum Kurulumu En Guncel Surumu

Honeygain Sitesinden ilk Paramı Çektim (İnternetten Para Kazanma) Detaylar İçerde