Web Sitenize Ekleyebileceğiniz Bir Çok Eklenti Tek Bir Sitede

istediğiniz kadar web eklentisi
powr web eklentileri


Sitenize Ekleyebileceğiniz Hazır Eklentiler

İnternette gezinirken bir site buldum bu sitenin içinde kullanabileceğiniz bir çok eklenti mevcut bunları saymak gerekirse  geri sayım sayacı,popup mesaj penceresi,sitenize eklemek için sosyal media ikonu,medya galeri,çoklu slider, tab menü,yorumlar özelliği,chat paneli,spariş formu,randevu formu,iletişim formu yani aklınıza gelebilecek bütün eklentiler bu sitede var aşağıda bazı örnekleri gösterdim.

Mail sablonları
Yukardaki örnekte forum şablonlarını görüyorsunuz ok ile işaretlediğim yere bakın hepsi var spariş formu bile oluşturulabiliyor..

popup satın al butonu powr
powr mail abonelik eklentisi

Burdada popup şeklinde çıkan abonelik formunu görüyorsunuz yan bölümden istediğinzi gibi değiştirebilirsiniz isterseniz ekrana satın alma butonuda koyabiliyorsunuz..

chat modulu powr


bu kısımda'da kendinize chat modulu kurabiliyorsunuz yandaki menuden istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz daha içinde bir çok modulu var bu sitenin ismi powr.io, türkçe desteği vardır yani paneli tamamen türkçe zaten resimlerde görebiliyorsunuz düzenleme kısımları türkçe yalnız ücretsiz kullanırsanız köşesine kendi reklamını koyuyor reklam çıkmaması için ücetli kullanmanız gerekir bu reklamın nasıl gözüktüğünü aşağıda gösterdim.. 

powr popup
powr reklam gözüken yer

Powr Nasıl Kullanılır ?

Öncelikle her sitede olduğu gibi üye olmanız gerekiyor. giriş yaptığınız zaman çıkan pencereden create new plugin (yeni eklenti oluştur) butonuna tıklayın. 

sitene yeni eklenti oluştur powr
yeni eklenti oluştur

daha sonra karşınıza çıkan panelden istediğiniz eklentiyi seçin, ben yorum eklentisini seçtim ve karşıma aşağıdaki pencere çıktı ok işaretiyle gösterdiğim yere tıklayarak sonraki deyin ve ilerleyin

powr chat paneli ayarları..

en son size bir kod veriyor bu kod bitişik olarak gözükür, bitanesi script diğeride sayfanızda görünmesini istediğiniz yere ekleyeceğiniz div kodudur. isterseniz direk kopyalayıp istediğiniz yerede ekleyebilirsiniz yani script koduyla yapışık bir şekilde eklenebilir direk çalışıcaktır. benim anlatıcaklarım bukadardı herkese kolay gelsin..

powr kod
eklenti kodu powr

sormak istedğiniz sorular varsa  bu konunun altında yorum olarak belirtebilirsiniz. ayrıca bizi youtube kanalımızdan da takip edebilirsiniz. kanal linkimiz : youtube kanalımız

Yorumlar

Popular

Smf Forum Kurulumu En Guncel Surumu

Honeygain Sitesinden ilk Paramı Çektim (İnternetten Para Kazanma) Detaylar İçerde