Varış Sayfası (Landing Page) Oluşturmak

varış sayfası yapmak
Varış Sayfası Oluşturmak


Landing Page (Basit Giriş Sayfası Site) Oluşturmak

Özellikle Satış Ortaklığı siteleri için genelde çok kullanılan bir web sitesi modelidir.
kısaca tek sayfadan oluşan siteler diyebiliriz, örnek vermek gerekirse mesela bir oyunun çıkış tarihini göstermek için oluşturabilir yada bir uygulamanın indirme sitesi,siteyi açtığınız anda karşınıza uygulama göreseli ve indirme linki çıkar, Satış Ortaklığı yapanlar genelde ürün ve satın alma linki'ni koyar yani müsteri siteye girdiği anda ürünü ve özelliklerini görür, beğenirsede direk satın alır..

En çok kullanılan Landing Page sitelerinden birisi GetResponse'dur şimdiden sölim ücretli bir sitedir
üye olduktan sonra istediğiniz kadar site oluşturabiliyorsunuz..
içinde seminer hazırlama ve eposta marketing gibi özellikleride mevcut yani sitenize giren kişileri kayıt ettirip mail adreslerini alabilirsiniz.

Bir diğer Landing Page oluşturma siteside Leadpages'dir özellikle mert eryiğit bu siteyi çok kullanılıyor mert eryiğit kimdir diye sorarsanız türkiyede Satış Ortaklığı'nı çok iyi satan kişilerden birisidir kendi sayfasıda var nekadar kazandığınıda gösteriyor isterseniz bu sayfadan ulaşabilirsiniz..

Ücretsiz bir yöntem kullanmak isterseniz Webhost sitesinden ücretsiz domain ve hosting alarak açılış sayfası oluşturabilirsiniz kendi panelinde otomatik açılış sayfası oluşturma bölümü mevcuttur tabi ücretliler kadar olmasada işinizi görür bunla ilgili bir ders videosu çekmiştin burdan bakabalirsiniz..
Bir diğer ücretsiz yöntemde Google sites'dir adından da anlaşılabileceği gibi google'nin bir servisidir tamamen ücretsiz bir şekilde açılış sayfaları oluşturabiliyorsunuz tamamen türkçe ve kullanımıda aşırı derecede basittir nasıl yapıldığı hakkında bilginiz yoksa burdan videosunu izleyebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi ücretli yöntemler olduğu gibi ücretsiz yöntemlerde vardır tercih size kalmış
Getresponse kullanım videosunuda aşağıya koydum anlatıcaklarım bukadardı herkese kolay gelsin..Yorumlar

Popular

Smf Forum Kurulumu En Guncel Surumu

Honeygain Sitesinden ilk Paramı Çektim (İnternetten Para Kazanma) Detaylar İçerde