Satış Ortaklığından Kazanç Sağlayan Ürünler (İnternetten Para Kazanma)

affiliate marketing
Satış Ortaklığı İle Para Kazanma


Satış Ortaklığı İle Satılan Ürünler (İnternetten Para Kazanma Yoları)

Satış Ortaklığı sisteminde bir çok üründen kazanç elde edebilirsiniz. yalnız her ürün satıcak diye bir kaide'de yoktur yani çok satılan ürünleri tercih etmeniz gerekiyor bunu anlamak için aslında kendinizin ne düşündüğüne bakmanız'da faydalı olucaktır. tabi sonuçta bizim düşüncemiz önemli ama bizde her şeyi almıyoruz örneğin zayıflama ile uğraşan bir kişi zayıflama ile ilgili ürünleri alır yada telefon almak isteyenlerin en çok tercih ettikleri iphone,samsung telefonlarıdır yani siz bilinmeyen bir telefon markasını satmaya kalkarsanız. belkide hiçbir zaman satamayabilirsiniz.

Konuyu biraz daha açmamız gerekirse günlük hayatta insanların çok kullandığı ve aradığı ürünlere bakmamız gerekir örneğin kulaklık,mouse gibi yada ev aletleri olarak blender, kadınlar bu tarz ürünleri çok alıyor hatta tv'de reklamlarda görmüşünüzdür anneler günü hediyesinde genelde blender tarzı ürünler gösterilir..

Siz en son hangi ürünü aldınız buna görede değerlendirme yapabilirsiniz.
şimdi size benim Satış Ortaklığı yaptığım ürünlerden hangileri satıldı onu göstermek istiyorum.


satış ortaklığı ile satılan ürünlerin site adresleri

Yukarda listede gördüğünüz gibi satılan ürünlerin hangi sitelerden satıldığını ve kazançları görebiliyorsunuz burda toplam 9 tane ürün var ve çoğunlukla Aliexpress'ten alındığını görüyoruz neden çünkü türkiyede en çok bilinen ucuz, çinli sitelerden birisi en üstte son alınan ürün admitad lite gözüküyor bu arada bu ürünleri Admitad satış ortaklığı üzerinden link vererek sattım. 

en üstteki ürün admitad lite ile satıldı yani admitad'in chorome eklenen bir eklentisi sayesinde otomatik girdiğiniz sitenin linkini alabiliyorsunuz. bunu youtube kanalımda anlatmıştım youtube kanalımada bu linkten ulaşabilirsiniz. SubID kısmında ürünün ismi gözüküyor 

link alırken size hep soruyorya subid kısmını işte oraya ürünün ismini girerseniz hangi ürünün satıldığını görebilirsiniz ben bunu sonradan kullanmaya başladığım için sadece birinde gözüküyor. ürünün godady'den alındığını görebiliyoruz. bu arada bu satışların hepsi youtube kanalıma koyduğum linklerden gelmiş belki şölede olabilir bazen youtube kanalını seçip başka platformlarda'da link paylaşıyorum eskiden bunu tam bilmiyordum sonradan öğrendim hangi sitede paylaşacaksanız o siteyi sisteme ekleyip, linkini öle alıyorsunuz. zaten link alırken size sorar hangi site için alacağınızı neyse detaya indikçe konu dağılıyor benim bur'da anlatmak istediğim, youtube kanalımda Hostinger ile çok video çektim ama bu çektiğim videoların altına sonradan affiliate linkleri koydum çokta fazla var ama godaddy ile ilgili toplasanız 3 video çekmişimdir. 

peki neden Godaddy'den alınmış çünkü çok bilinen bir Hosting sitesi bu arada şölede bi faktör var biz genelde hostingerde ücretsiz almayı gösteriyoruz ama yinede ücretli Hosting alan çok var Hostinger'den zaten son video'muzda ücretli almayı anlatmıştım. 

Şimdide diğer satın alınan ürünlerin hangilerini olduğuna bakalım

satış ortaklığı kazanç sağladığım ürünler
Satış ortaklığı ile satılan ürünler

Sayfayı yana çevirdiğimizde Satın alınan ürünlerin linklerini de görebiliyoruz. bu arada şunu'da söyliyim ben kanalımda ürün incelemesi'de yapmıştım beni takip edenler bilir ama bu ürün incelemelerini kesinlikle Affiliate linki koymak için yapmadım bunların altına sonradan Affiliate linkleri ekledim yani uzun zamandır Satış Ortaklığını biliyorum ama hiç aklıma gelmemişti. Youtube'a bügünde hangi ders videosunu çeksem diye düşününce insanın akılına fazla bir şey gelmiyor. düzenli olarak video atmak gerçekten yorucu bir iş. insanın beyni tamamen duruyor. :D neyse konuya dönelim en alttaki linkte ürünün yaka mikrofonu olduğunu görüyoruz kanalımda bunla ilgili bir inceleme yapmıştım.

affiliate link ile satılan ürün

Peki bu ürün neden alındı ? sebebini hemen açıklıyım ben bu ürünü Satış Ortaklığı yapmak için çekmedim benim ihtiyacım vardı ve almışken video'sunuda çekim dedim kesinlikle satış ortaklığı yapmak için almadım. burda anlatmak istediğim siz neye ihtiyaç duyuyorsanız o ürünlere satış ortaklığı yapın. ürünün tanıtımını yapıcaksanız o ürünü satıcakmış gibi anlatmayın ürünün incelemesini yapın satın almak isteyen zaten alır. tabi ürün linkini video'da belirteceksiniz. onuda ben söyle'miyim.. 

Ürünün linkine tıkladığımızda bu ürün bulunamadı şeklinde bir açıklama çıkıyor daha önce denediğimde çalışıyordu. ama şuan link bozuk gözüküyor.bunun sebebi artık satıcı bu ürünü listesinden kaldırmış olabilir ürün linklerinizi ara sıra kontrol etmeniz gerekiyor buda önemli bir ayrıntı linkleri paylaşmadan önce her zaman kontrol edin paylaşacağınız link bozuk olabilir. benim başıma çok geliyor bazen link çalışmayabiliyor. özellikle admitad lite ile paylaşılan linklerde çok karşılaşıyorum linki kopyalıyorum çalışmıyor. bu olay bazı ürünler için geçerli çalışmadığı zaman başka ürün deneyin.

Satılan diğer ürünlerden bazılarını da aşağıda gösterdim

affiliate ürün
Satış ortaklığı ile satılan ürün
affilie satış

affiliate satılan ürün

satış ortaklığı


Yukarda gördüğünüz ürünlerin hiçbirisine ben link vermedim ama benim linkim den satılmış gözüküyor bunun sebebi nedir diye soracak olursanız benim link'ime tıklandığı anda kişinin kendi tarayıcısına bir çerez atılıyor linke tıklandıktan 3 gün sonrada ürünü alırsa yine bana kazanç getiriyor aynı ürünü almak zorunda da değil hangi ürünü alırsa alsın bana kazanç sağlar 3 günlük süre Aliexpress için geçerli bazı siteler 30 gün bile sürebiliyor örneğin Banggood ve Gearbest 30 gün süre veriyor.. yukarıdaki ürünlere bakarak sizde buna göre ürün seçimi yapabilirsiniz. 2 tane ürünün yatak tutucu olduğunu görüyoruz yani bunları büyük ihtimal bir bayan aldı. özellikle İnstagram üzerinden bayanlara yönelik ürün paylaşımları yapabilirsiniz benim anlatıcaklarım bukadardı herkese iyi kazançlar..

Not : Uzun süren araştırmalar gösteriyorki en çok kazanç sağlayan platformlar blog siteleri üzerinden yapılan ürün tanıtımlarıdır. bir çok affiliate yapan kişi böle sölüyor.. 

Lütfen bu yazıyı beğendiyseniz bize yorumlarda beğendim diye yazmayı unutmayın bende bu sayede yazımın iyi yada kötü olduğunu anlayabilirim. 

Bizi Youtube Kanalımızdan da takip edebilirsiniz : http://bit.ly/2PjNlaX


Yorumlar

Popular

Smf Forum Kurulumu En Guncel Surumu

Honeygain Sitesinden ilk Paramı Çektim (İnternetten Para Kazanma) Detaylar İçerde