Hazır Php Uygulamaları (Ücretsiz)

Php uygualamaları indir.


Php Canlı Uygulama Örnekleri

Türkiyede php konusunda türkçe kaynak sıkıntısından dolayı bir arama yaptığımızda  çok fazla uygulama bulamıyoruz genelde bu tarz durumlarda ingilizce arama yapmak daha iyi sonuçlar veriyor, ama çoğumuz İngilizce bilmediğinden dolayı aramada yapamıyoruz, İngilizce bilsek bile uygulamayı nasıl ara'tıcağımızıda bilemeyebiliriz. 

Zamanında benimde başıma gelmişti bu tarz durumlarda aramayı çok iyi ve düzgün yapmanız gerekir. yoksa aylarca aradığınız şeyi bulamayabilirsiniz. bende bu yüzden sizinle bir çok bilgi öğrendiğim siteleri paylaşmak istedim. Bu sitelerde örnek anlatımlarıyla birlikte kodlar paylaşılıyor mesela anket uygulaması,ajax ile daha fazlasını göster,sepet mantığı,çoklu veri silme,üyelik işlemi,ödeme entegresi gibi bir çok uygulama mevcut ben Youtube kanalımda bu sitelerden bulduğum bir çok uygulamayı ders olarak anlattım tek sıkıntısı ingilizce olması, ama size hazır kodları veriyor kendiniz yazarak öğrenebilirsiniz. önemli olan burda çalışma mantığını anlamaktır. zaten yazmadığınız sürece php yi öğrenemessiniz bazen bu tarz örneklere bakmak php ve ajaxı anlama konusunda size yardımcı olucaktır.. şimdi size sitelerin adresini verim..

Bu sitelerden birisi https://www.webslesson.info/ siteye girdiğinizde anaysayfada paylaşılan uygulamaları görürsünüz bu arada güncel bir sitedir devamlı yeni uygulamalar paylaşılıyor menuler bölümünde demo diye bir bölüm görüceksiniz burdan uygulamaların canlı olarak örneklerine bakabilirsiniz.. 

Bir diğer site ise https://www.codexworld.com/  Bu  Sitede'de güzel örnekler paylaşılıyor menulerde how to yazan bölümünden neyin nasıl yapıldığına bakabilirsiniz how to zaten ingilizcede nasıl yapılır demektir. diğer sitede olduğu gibi demo bölümünden uygulamaların canlı örneklerine bakabilirsiniz. anlaıcaklarım bukadardı sormak sitediğiniz sorular varsa bize yorum olarak sorabilirsiniz. herkese kolay gelsin..

Not: unutmayın ingilizce bildiğiniz zaman bu soruları sormaya bile ihtiyaç duymucaksınız..

bizi youtube kanalımızdan'da takip edebilirsiniz : youtube kanalım

Yorumlar

Popular

Smf Forum Kurulumu En Guncel Surumu

Honeygain Sitesinden ilk Paramı Çektim (İnternetten Para Kazanma) Detaylar İçerde