Flarum Ajax Soru,Cevap Sitesi Kurulumu Ve İndirme Linki

flarum soru,cevap scripti indir
Flarum ücretsiz soru,cevap scripti


Flarum Soru Cevap scripti Kurulumu

Daha önce Youtube kanalımda farklı soru,cevap scriptleri çekmiştim. Flarum scripti ni diğerlerinden ayıran en büyük özelliği Ajax ile güçlendirilmiş olmasıdır. her bölgesi Ajax ile çalışıyor. ayrıca Flarum %100 ücretsizdir..

Ajax'ın ne olduğunu bilmeyenleriniz varsa şöyle diyim sitede diyelim ki herhangi bir soruya tıkladınız yada üye girişi yapıyorsunuz. geçişler yumuşak bir şekilde oluyor. sayfa yenilenmiyor. scripti ben kendi siteme de kurdum buradan bakabilirsiniz. 

Kurulumu da çok basittir. Flarum Scriptinin indirme linkine Burdan ulaşabilirsiniz. verdiğim site türkçe destek bölümüdür. indirme linki ve kurulumunu da anlatıyor. zaten basit sadece dosyaları sunucunuza atıyorsunuz her zaman ki gibi veritabanı bilgilerinizi gireceksiniz bu kadar başkada bir şey yok kurulum yapıldıktan sonra İngilizce olarak geliyor. Türkçe ye çevirmesi de basit. admin panelinden eklentiler bölümüne gelin ingilizce extensions olarak geçer oradan Türkish Core Pack'i aktif edin. daha sonra ayarlar bölümünden Türkçeyi seçip kaydettiğiniz zaman çevirmiş olursunuz..

Eklentiler bölümünden istediğiniz eklentiyi üzerine tıklayarak aktif edebilirsiniz bir sürü eklenti içinde geliyor bence çok güzel bir Script zaten kendimde kullanıyorum. anlatacaklarım bu kadar eğer bu yazıyı beğendiyseniz lütfen nokta dahi olsa yorum yazarsanız sevinirim. herkese kolay gelsin..


Bizi Youtube kanalımızdan da takip edebilirsiniz kanalımızda bir çok script kurulum videosu anlatılmıştır indirme linkleri video içinde anlatılmaktadır.. 

Kanal linkimiz : Kolay Video Dersleri


not:  sunucularımız da Godaddy hostingi kullanmaktayız..Yorumlar

Popular

Smf Forum Kurulumu En Guncel Surumu

Honeygain Sitesinden ilk Paramı Çektim (İnternetten Para Kazanma) Detaylar İçerde