STREETBEES Anket Sitesi Para Kazanma Kanıtı

en kolay anket sitesi
anket sitesi ödeme kanıtı

Anket Sitesi Para Kazanma Kanıtı

Bir çok insan para kazandıran sitelerin yada uygulamaların güvenilir olup olmadığı konusunda şüpheye düşüyor ve sırf bu yüzden başlamıyor. size çok net bir şekilde söleyebilirim gerçekten kazandırıyor ve ödemenizi direk çekebiliyorsunuz aşağıda bunu kanıtlarıyla gösterdim Bu anket sitesinin ismi STREETBEES'tir. ve sadece telefona uygulama olarak yüklenir yani google playa girip streetbees diye aratın uygulamayı indirin onuda ben sölemiyim artık..

anket doldur para kazan
Papara hesabı tüm para anket sitesinden gelmiştir..

Peki aylık nekadar kazandırıyor 

Bu soru herzaman soruluyor anket siteleri aylık kazanç veren sistemler değildir siz nekadar çalışırsanız okadar kazanırsınız çok fazla kazandırdığıda sölenemez eğer çok acil paraya ihtiyacınız varsa kullanılabilir onun dışında uzun vade'de getirisi olmaz devamlılık ister. 

Bugüne kadar bir çok anket sitesi denedim yaklaşık 5 sene öncede denemiştim şimdi'de denedim 
bu sistemlerin  içinde size samimi olarak sölüyorum en iyisi streetbeess sebebini sölim anketler diğer sitelerdeki gibi çok uzun sürmüyor ve anket başına 2 tl'den 50 tlye kadar para ödüyor hem basit hemde yüksek para veriyor diğer anket siteleri anket başına 0.50 kuruş yav bi gidin işinizde bide devamlı doğum tarihin nedir yok hangi ülkede yaşıyon her ankette aynı soru insanı kanser ediyolar açıkcası ben o tarz sitelerden nefret ediyorum zaten genelde kadınlar için yapılmış siteler streetbess gerçekten kolaydır 

Ödemeleri almak için sizden papara hesabı istiyor, papara hesabı oluşturmakta çok basittir. birkaç anket çözdükten sonra size sorar zaten papara hesabınızı girin diye siz özel olarak profilden papara hesabınızı girmiyosunuz anketlerin içinde size soruyor bir kereye mahsus papara hesabınızı giriyorsunuz hangi ankette soracağı belli olmaz papara üzerinden banka hesabınıza para göndermekte çok basit uygulama üzerinde çek diye bir seçenek var tıklıyosunuz sonra banka hesabıma kısmını seçin Iban no'nuzu girin kaçpara göndercekseniz yazın ve gönderin bukadar basit aşağıda gördüğünüz gibi çektim direk geldi..

Paparadan hesabıma çektiğim para
anket sitesi ödeme kanıtıSon olarak şunu sölim anketler devamlı gelmiyor yani devamlı anket doldurup çok para kazanıyım diyemiyorsunuz nezaman anket verirse ozaman dolduruyorsunuz ilk başta baya anket geliyor sonrasında ise fazla anket gelmiyor. 1 ay içinde para kazanmak istiyorsanız en azında çorba param çıksın diyorsanız kullanılabilir ama sürdürülebilir bi yöntem olmadığı kesin..

Yorumlar

Popular

Smf Forum Kurulumu En Guncel Surumu

Honeygain Sitesinden ilk Paramı Çektim (İnternetten Para Kazanma) Detaylar İçerde