Satış Ortaklığı Sisteminden Nekadar Kazandım (Kazanç Kanıtı)

Satış Ortaklığı Para Kazanma


Satış Ortaklığı Kazanç Kanıtım

Bu makale'de yazıcağım seyler tamamen açık ve net olucaktır başka kişiler gibi benim kazançlarımı saklama huyum yoktur bazı insanlar size bişeyler anlatır ama kendi kazançlarını göstermez yada nasıl ve hangi yöntemle kazandığını sölemez. evet söleyenler var ama onlarda parayla yapar ben burda herşeyi şeffaf bir şekilde anlatıcam..

Bende bu işe yeni başladım ve kısa sürede kazanmaya başladım şimdi diceksinizki daha yeni başladıysan hemen neden anlatıyosun ? arkadaşlar yaptığınız bir şeyi o anda anlatmassanız çok içten olmuyor ayrıca hevesinizde kaçıyor mesele ben ilk ürünlerden kazanç elde etmeye başladığımda sevinmiştim sonradan hevesim kaçmaya başladı tıpki bir gazozun havasını kaçırmak gibi o yüzden 
ilk defa kazanmaya başlayınca anlatmam önemli sonra sıradan bişey gibi geliyor Youtube'da öle mesela youtube'dan kazanıyorum ama anlatma isteği bile duymuyorum çünkü herkes biliyor ve kazanıyor diye düşünüyorum insan kendi yaptığı şeyi diğerleri içinde basit zanneder dahada fazla ayrıntıya girmicem umarım anladınız....

Şimdi sıra geldi kazandığım yöntemi sölemeye Youtube'dan takip edenler zaten bunu biliyordur ama burda ilk defa okuyanlar için sölüyorum Admitad Satış Ortaklığı bunla ilgili kanalda zaten yeterince video çektim..

Youtube Kanalım : Kolay Video Dersleri


Buda Satış Ortaklığı Kazanç Kanıtım

Kazanç kanıtıPeki nasıl ve hangi yöntemle kazandım ?

Tabiki bunun cevabınıda hemen açıklıyım youtube'daki videolarım sayesinde bildiğiniz gibi youtube'da benim bir kitlem var eski çekmiş olduğum videoların altına linki açıklama kısmında bulabilirsiniz. gibi şeyler sölüyordum bu videolar içinde ürün inceleme videoları'da var bende ürün linklerini affiliate yani satış ortaklığı linkleriyle değiştirdim bir çok videoma uyguladım ve kazanmaya başladım 

hocam bunu neden anlattın şimdi bu yazıyı okuyanlar bidaha tıklamaz ! sizin canınız sağolsun arkadaşlar eğer böle bi düşüncem olsaydı zaten size ders videosu bile çekmezdim unutmayın bir insan size bir ders videosu yada eğitim veriyorsa o insanda genelde kötü bir niyet kesinlikle olmaz. 
tabiki her insan yalan söler bende yalan sölerim ama bazı insanlar büyük yalanları çekinmeden söler. 
bir örnek verim mesela ben en çok yalanı iş yerinde sölerim usta başının kızacağı bişey yaptığımda yalan sölerim :D neyse anladınız siz.
 benim anlatıcaklarım bukadardı satış ortaklığı ile ilgili ayrıntılı bilgiyi kanılmda bulabilirsiniz herkese kolay gelsin..

Youtube Kanalım : Kolay Video Dersleri


Yorumlar

  1. Hocam sizin işiniz normalde ne bir mahsuru yok ise sizi sevdiğim için soruyorum yanlış anlamayın bir kere merakımdan hakaret etmiştiniz ama galiba ön yargı ile yaklaştınız umarım bu sefer olmaz gerçekten eğitiminizi severek izliyorum umarım başarılarınızın devamını görürüz :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. benim işim şuanda bu kardeş yani internet üzerinden para kazanmak normalde youtube üzerinden kazanayorum ama farklı platformlarıda deniyorum anlamışsındır umarım...

      Sil

Yorum Gönder

Popular

Smf Forum Kurulumu En Guncel Surumu

Honeygain Sitesinden ilk Paramı Çektim (İnternetten Para Kazanma) Detaylar İçerde