Adsense Alternatifi Reklam Şirketleri Hangileridir ?

Adsense Dışındaki Reklam Firmaları


Adsense Alternatifi Reklam Ağları

Daha önce bu tarz sorular bana çok soruluyordu çünkü çoğu kişinin Adsense başvurusu kabul edilmiyor sebebide aslında çok basit ya çok erken başvuru yapıyorlar yada varez ve kopya içerik üretiyolar bir çok sebebi olabilir. İnternet dünyasının çok güzel bir kuralı var yalancıyı ve sahtekarı hemen bulur ve saf dışı bırakır. Yani kolay kolay hile yapamassınız özellikle Adsense gibi platformlarda hesabı ban yiyen çok kişide gördüm adam kendi reklamına tıklayarak para kazanmaya çalışıyor ve ban yiyor..

 Yani koskoca şirket bu kadar basit bir olayı çözememiş bir sen akıllısın aslında bunu yapmalarındaki sebeb kafaları çok az çalışıyor ve direk hileye başvuruyolar internet dünyasında hile yapan asla başarılı olamaz olsa bile çiftlikbank gibi biyerde patlar ve ömür boyu hapisle sonuçlanabilir.. 

Siz siz olun hile yapmayın ben burda hile yapsam size yanlış bilgiler anlatsam zaten beni kimse izlemez bu durumda nolucaktır siteye hiç kimse gelmez. siteyi kimse ziyaret etmesse benim zaten burda yazı yazmamın bir anlamı kalmaz ve parada kazanamam gerçi siteden pek kazandığım sölenemez bunu siz zaten biliyosunuzda neyse konuyu dağıtmayalım..

Şimdi size Adsense dışındaki reklam veren şirketi  açıklıyım ismi Admatic şuan bende bu siteyi kullanıyorum sağ alt köşede sayfayı aşağı kaydırınca bir Popup seklinde reklam çıkar. reklamın üst köşesinde logosundan Admatic reklamı olduğunu anlayabilirsiniz.. 

Peki Admatic'e nasıl kayıt olunur ? 

Öncelikle Admatic sitesine bu linkten ulaşabilirsiniz. siteye girdiğiniz zaman yayıncı diye bir buton görüceksiniz oraya tıklayın siteye kayıt olun tabi kayıt olurken sizden bir site adreside ister eğer siteniz yoksa malesef kayıt olamassınız zaten reklam ekleyebilmek için bir sitenizin olması gerekir kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda sitelerim bölümünden reklam kodunu alıp sitenize ekleyebilirsiniz. 

Kayıt olduğunuzda siteniz direk onaylanmaz 2- 3 gün onaylanmasını bekliceksiniz (Daha fazlada sürebilir.) onaylandıktan sonra reklam kodunu ekleyebilirsiniz..

Bunun dışında ingilizce bir siteniz varsa Adcash reklam verme sitesinden ingilizce reklam verebilirsiniz. size tavsiyem ingilizce biliyorsanız, ingilizce bir site açın ve reklam verin çünkü ingilizce reklamlar daha çok para kazandırıyor zaten doların durumunu biliyorsunuz aynı şekilde Adsense reklamlarıda ingilizce içeriklerden çok para kazandırıyor, reklamlar zaten otomatiktir sitenize hangi bölgeden kişiler girerse o bölgenin reklamları gösterilir..

daha fazla alternatif isterseniz aşağıda reklam veren şirketlere göz atabilirsiniz..

Burdaki reklam firmaları'na herzaman kayıt olurken yayıncı olarak kayıt olun sitenize reklam eklicekseniz yayıncı olarak kayıt olmanız gerekir isterseniz kendiniz reklamda verebiliyorsunuz iki tane seçenek olur zaten bununla ilgili bildiğiniz gibi google'nin google Ads reklam serviside var yani hem reklam veriyolar hemde reklam alıyolar benim anlatıcaklarım bukadardı herkese bol kazançlar dilerim..

Admatic'le ilgili bir video Çekmiştim aşağıdan izleyebilirsiniz..Yorumlar

Yorum Gönder

Popular

Smf Forum Kurulumu En Guncel Surumu

Honeygain Sitesinden ilk Paramı Çektim (İnternetten Para Kazanma) Detaylar İçerde