Linkedin Üzerinden Müşteri ve Para Kazanma Yöntemleri

linkedin ile çok para kazanma
Linkedin

Linkedin İle Para Kazanma

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte dijital alanlara olan ilgi artış göstermeye başladı. Sosyal medya insanların arasına yayılarak, kendine geniş bir yer bulmayı başarmıştır. Dünya genelinde insanların büyük bir kısmı zamanlarının çoğunu sosyal medya üzerinden geçirmektedir. Her mecranın kendine göre özel bir yapısı ve kullanıcı kitlesi vardır. Facebook ve İnstagram; eğlence ve görsele yönelik içerikleri içinde barındırırken, Linkedin; daha çok iş çevresine hitap etmektedir. Özellikle Linkedin üzerinden yapılan paylaşımlar daha ciddi ve daha seviyelidir. Peki Linkedin nasıl bir platformdur, işinize nasıl yarar, yazımızı okuyarak bu bilgilere kısa bir sürede sahip olabilirsiniz.

linkedin iş ağı
Linkedin iş ağı

Linkedin Ağının Sizlere Sağladığı Yararlar

Linkedin iş ağınızın genişlemesine yardımcı olur.
Çok fazla ve farklı sektörden kişilerle tanışma imkânı yakalarsınız.
Aynı sektörden insanlarla tanışmanız ve iletişiminizi güçlendirmeniz daha kolay olur.
Sektörünüzde oluşan yeniliklerden doğru ve hızlı haberdar olursunuz.
Linkedin ağı sayesinde müşteri bulmanız hızlı ve kolay olacaktır.
İş bulmanıza yardımcı ciddi derecede katkı sağlar.
Yayınlanan iş ilanlarını takip etme fırsatı bulursunuz.
Ağ üzerinden iş teklifleri alabilirsiniz.
Yabancı ülke ve kişilerle iletişim kurma fırsatını yakalarsınız.
İşinize değer katmak ve Linkedin ağı üzerinden para kazanmak istiyorsanız, bu mecrayı aktif kullanmalısınız. Peki Linkedin üzerinden nasıl para ve müşteri kazanabilirsiniz? Dilerseniz yazımızı okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Linkedin Üzerinden Nasıl Para ve Müşteri Kazanırsınız?

Linkedin para kazanma


Öncelikle işe Linkedin ağınızı büyütmekle başlayabilirsiniz. Hangi sektöre ilgi duyuyorsunuz ve hangi pozisyonda bulunan kişiler sizin için önemliyse öncelikle bunu tespit etmelisiniz. Tespit ettiğiniz kişileri ağınızı eklemeye başlayabilirsiniz.

Sattığınız bir ürün ve hizmet mevcut ise Lİnkedin üzerinden eklediğiniz kişilerle iletişime geçebilirsiniz. İsterseniz ilgili kişiye özel mesaj atabilir, isterseniz bilgi edindikten sonra telefonla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Linkedin ağınızı yapmış olduğunuz paylaşımlarla çoğaltarak geliştirebilirsiniz. İnsanlar içeriğinize ne kadar fazla yorum yapar, beğenir ve paylaşırsa, o kadar fazla görünürlüğünüz artar.

Linkedin ağınız oldukça yükseldiğinde sayfanıza reklam almaya da başlayabilirsiniz. Firmaların ürün ve hizmetlerini sayfanız üzerinden paylaşarak, gelir elde edebilirsiniz.

Özellikle insan kaynakları ve iş arayan kişilerin CV düzenlemelerini yaptıktan sonra, sayfanızda paylaşarak gelir elde edebilirsiniz.

Linkedin üzerinden bir firmanın CEO’su, genel müdürü ya da sahibiyle iletişim kurma imkanı yakalayabilirsiniz.

Linkedin ağı üzerinden sektörünüz ve mesleğinizle ilgili yenilikleri takip ederek, kendinizi geliştirebilir ve refah seviyenizi yükseltebilirsiniz.

Linkedin ağında ne kadar fazla takipçiniz olursa, paylaşımlarınızı o kadar fazla kişi görebilir. Linkedin üzerinden meslek ve firmaya göre raporlama yapılabilir, fakat kısıtlamalarla karşılaşabilirsiniz. Online üzerinden para ve müşteri kazanmak istiyorsanız, Linkedin profesyonel ağına geçebilirsiniz. Belirli bir ücret karşılığında raporları daha kolay çekebilir, ağınıza daha fazla kişi ekleyebilir, sizde ekli olmasalar bile ilgili kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Gönder

Popular

Smf Forum Kurulumu En Guncel Surumu

Honeygain Sitesinden ilk Paramı Çektim (İnternetten Para Kazanma) Detaylar İçerde