Ana içeriğe atla

internetten para kazanmakinternetten para kazanma teknikleri
para kazanmak

İNTERNETTEN PARA KAZANMAKGünümüzde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte evde internet üzerinden dahi para kazanılır hale geldi. Bu durum son yıllarda daha çok artış göstererek çeşitli taktik ve teknik bilgiler ile yaygınlık kazanmıştır. İnternetten para kazanmanın birçok yolu vardır. Şimdi sizlere internet üzerinden nasıl para kazanılır ve bunların yolları nelerdir bunlar hakkında bilgi vereceğiz. İnternetten para kazanmanın ilk ve en çok kullanılan yolu Affiliate Marketing yani satış ortaklığıdır. Tanımlamak gerekirse affiliate ağı diye tabir edilen sitelerde bulunan ürünlerin satılmasına aracı olarak aracı olduğunuz her satış başına belli bir komisyon ücreti almaktır. İnternetten para kazanmanın ikinci yolu ise Network marketing ’dir. Network marketing sistemi, çok sayıda firmanın kendilerine özel müşteri ve çalışan kitlesi oluşturmak amacı ile benimsedikleri ve kazanç sağladıkları bir sistem türüdür.İnternetten para kazanmanın bir diğer yolu Upload yaparak para kazanmaktır. Film, müzik vs. gibi herhangi bir dosyayı Upload sitelerine yükleyerek dosyanın internet belirli bir sayıda indirilmesi üzerine para kazanma şeklidir. 4. Olarak Google Adsense para kazanma yolunu diyebiliriz. Dünya’da ki en büyük arama motoru olarak işlev görmektedir. Kazan- kazandır mantığı ile hareket eden Google Adsense sayesinde belirli düzeyde para kazanabilirsiniz. İnternetten para kazanmanın bir diğer yolu yazı yazmaktır. Farklı forum sitelerinde anlaşacağınız müşteriler ile iletişime geçerek makale yazma, editörlük gibi işlemler sonucu para kazanabilirsiniz. Seo yaparak da kaza kazanmak çok önemli bir iştir. Önemli düzeyde seo bilgisi olan biri forum sitelerinde anlaşma sağladığı kişiler ile çalışmaya başladığı takdirde aylık kat kat gelir elde edebilir.

Youtube Kanalımızıda takip edebilirsiniz para kazanma kanıtlarını gösterdim :  https://www.youtube.com/user/mistix22/

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Youtube İçin Abone Ol Animasyonu yapmak

Youtube Abone Ol Animasyonu Bu videomuzda benim videolarımda'da kullandıgım abone olanimasyonu yapımını gostericem resimdede goruyosunuz zaten videoyu asagıdan izleyebilirsiniz indirme linkleri video anlatılmıstır
resimdeki gibi aynı zamanda sesli olmasını istiyosanız bu linkteni indirin https://yadi.sk/d/6Tz3a6cq3Wux5z

İsterseniz bu makalemizden'de intro Yapımı dersimizi izleyebilirisiniz. burdan'da alt band yazı geçiş animasyonu dersimize ulaşabilirsiniz..

İnternetten Para Kazandıran Kanıtlanmış Bütün Yöntemler

Bu dersimizde bazılarını benimde denemiş olduğum  internetten para kazandıran bütün yöntemleri örnekler vererek anlattım videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz...
Blogger'a Adsense Reklamı Eklemek Kesin Cozum [Kanıtlandı]

Sitenize Adsense Reklamı EkleyinBu videomuzda blogger'a domain nasıl baglayabiliriz ve adsense reklamı nasıl ekleyebiliriz bunları anlatıcam detaylı bir sekilde iyi seyirler..

Hosting sitesinin linki : https://lite.lc/9AcQP


Aşğıdaki video'danda Godaddy Sitesinden Domain alıp Blogger'a bağlamayı anlattım